نتایج جستجو برای عبارت :

داشتن نگاه به درون برای حل مشکلات و معضلات

با اینکه خیلی واضحه در دنیای امروز کسی برای رضای خدا به کشوری کمک نمی کنه و همه دنبال منفعت مادی خودشون هستند (که صد البته نگرش جمهوری اسلامی اینطور نیست)، بازهم رهبری عزیز به نامزدها می گویند که به مردم قول بدهید و بگویید که برای حل مشکلات و پیشرفت این ملت، اصل نگاهتان به این ملت است.

جای تامل داره که چرا رهبری عزیز روی این موضوع اینقدر تاکید دارن و به عنوان یک مطالبه مطرح می کنند و میخوان که ما هم مطالبه کنیم.
ادامه مطلب
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.
چرا انسان ها تمایل به اعتراف دارند؟
چرا انسان ها نمی توانند چیزی در دورن شان نگه دارند؟
چرا من باید بگویم که درون من چه می گذرد و در نهایت چرا انسان ها پیوسته به دنبال یارِ غار و سنگ صبور می گردند؟
چرا انسان ها از نگه داشتن حرفی در درون و فکری در درون ابا و ترس دارند ؟
نگاه تو ، برای من تمام عاشقانه هاستو حال من ، حال خوش ترانه هاستتو آمدی به این تنم ، چو جان تازه آمدیهوای تو برده مرا ، چه بی بهانه آمدینگاه کن ببین که من ، چگونه بی قرار توپرسه به کوچه ها زدم ، به شوق خاطرات تونفس درون سینه ام ، حبس شد و تو میرسیمنم که چشم می شوم ، خیره به قاب اطلسی
تغییر شغل یکی از کارهایی است که واقعا سخت و یکی از تصمیمات و معضلات زندگی کاری است. اینکه چه موقع تصمیم به تغییر شغل بگیریم و چه زمانی این کار را انجام دهیم بسیار مهم است. زیرا اگر دیرتر از موعد شغل خود را عوض کنیم ممکن است دچار مشکلات عدیده ای شویم.
علائمی وجود دارد که بعنوان نشانه اینکه وقت تغییر دادن شغلمان فرا رسیده است مباشند:

ادامه مطلب
همه چیز درمورد رابطه جنسی ناسالم
کسانی مبتلا به رابطه جنسی ناسالم هستند که دارای شرکای جنسی مختلفی و از سابقه ی پزشکی شریک جنسی خود اطلاع چندانی ندارند.
رابطه جنسی ناسالم
رابطه ی جنسی ناسالم عبارت است از رابطه ای که فرد از سلامت خود یا شریک جنسی خود اطلاعی نداشته باشد در واقع هرزمانی که فردی از سوابق پزشکی شریک جنسی خود اطمینان کافی نداشته باشد، خود را در معرض رابطه ی جنسی ناسالم قرار داده است. در واقع یکی از معضلات کنونی جامعه عدم اطلاع کا
✍طبق نظرسنجی های رسمی کشور آمریکا، بیشترین طرفداران دولت ترامپ مسیحیان تبشیری هستند که مانع بزرگی شدند برای حل مشکلات و معضلات کشور آمریکا. دولت ترامپ هم با تکیه بر این حمایت های پوشالی، در اجرای سیاست های خود به سرعت در حال تازیدن است.
ادامه مطلب
سقف سازه برای ایجاد طبقات و تحمل بار طبقات فوقانی طراحی و ساخته می شود. ارتفاع سقف بطور معمول بین 270 تا 300 سانتی متر است که در مناطق سرد سیر برای کمک به گرم نگاه داشتن فضا این ارتفاع کمتر و در مناطق گرمسیر برای کمک به جریان گردش هوا و خنک نگاه داشتن محیط، این ارتفاع بلندتر است.
ادامه مطلب
وای خدا من این قضیه پیر درون داشتن رو برای دو نفر که به شدت این اخلاق رو دارن، توضیح دادم،
یکیشون همون جا بغض کرد و گریه کرد و تایید کرد که درسته،
یکی دیگه شون هم کلا سیستمش به هم ریخت!
حرفای من اینقدر واقعی هست؟! ترسیدم! اون بنده خداهایی که این ها رو خوندن اینجا و در نهان دارن خودکشی میکنن رو معذرت میخوام ازشون.
حاشیه نشینی
از پیامدهای صنعتی شدن و شهرنشینی شتابان، می‌توان به پدیده حاشیه نشینی و سکونت گاه‏‌‌های غیررسمی اشاره کرد.حاشیه نشینی
شهری که شاید همزاد شهر و شهرنشینی باشد، در شرایط امروزین ابعادبزرگ تری
یافته و یکی از مسایل مهم کشورها، به ویژه کشورهای کمتر توسعه یافته، محسوب
می‌شود.یکی از مسایل مهمی که حاشیه نشینی برای شهر‏‌‌های بزرگ فراهم آورده است تهدید امنیت انسان‏‌ها می‌باشد.درمحلات
حاشیه نشین نرخ جرایم و بزهکاری به علت تراک
«بوجک هورسمن» یک شخصیت تنها،بیچاره، الکلی و معتاد که تمام بدبختی های دنیا روی سرش خراب می شوند و حتی در خوش ترین لحظاتش هم عذاب کارهای گذشته، گریبان گیر او می شود. به هر کسی و هر جایی دست می زند آن را خراب می کند. مانند سمی است که خودش را نمی تواند تغییر دهد اما بقیه را مسموم می کند و به تباهی می کشاند. در مقابل این شخصیت، «آقای کره بادوم زمینی» را داریم که همیشه خوشحال است. هیچ اتفاق بدی برای او نمی افتد. همیشه در کارش موفق است و دست به هر چه می ز
همشهری آنلاین: مدیریت شهر تهران به عنوان یکی از ارشد ترین و پرجمعیت ترین شهرهای جهان، یکی از پرچالش ترین مسئولیت های موجود در کشور است. عریضی مدیریت شهری در تهران صحنه ای فرامحلی و اثرگذار در کشور است و مسائل حقیقی آن در حقیقت نه مسئله یک ایالت بلکه روند کشور خواهد بود. قدم تأثیر این مدیریت به رویه ای است که با اصلاح هریک از چالش های جدی آن می استعداد بوسیله الگویی مشابه در سطح سرزمین رسید. شناخت اصولی مشکلات واقعی و نسب ای این شهر، خود چالشی
رهبر انقلاب اسلامی:
مردم امام جمعه را مرکز مراجعات خود می دانند و حل معضلات خود را از او می خواهند. در دوره ای که حکومت در اختیار مسلمین است دشمن بیش از هر زمان دیگر برای زدودن مفاهیم اسلامی از اذهان تلاش می کند لازم است. ائمه جمعه در گردهمایی های خود به بررسی شیوه های درمان و حل مسائل و معضلات فکری و معنوی مردم بپردازند، زیرا نماز جمعه محلی است که دلها را محکم و ایمانها را قوی می کند و به سربازان و جنود خداوند شجاعت اقدام می بخشد.امامت جمعه به
یکی از معضلات اصلی و چالش بر انگیز که امروز جامعه با آن مواجه است بحث اعتیاد است . متاسفانه آسیب های  اعتیاد در تمامی جوانب زندگی انسان مشهود است.اینجانب به عنوان مشاور، مدرس آموزش خانواده و روانشناس کلینیک ترک اعتیاد مدت 15 سال است که فعالیت کرده و از نزدیک با مسائل و مشکلات آن آشنایی دارم . دراین زمینه اطلاعات تجربی و جمع آوری زیادی دارم که دراین وبلاگ رائه خواهد شد . برای نخستین گام پاور انواع مواد اعتیادآور تقدیم حضورتان می گردد. دریافت
کشاورزی الاغ پیری داشت که یک روز اتفاقی به درون یک چاه بدون آب افتاد. کشاورز هر چه سعی کرد نتوانست الاغ را از درون چاه بیرون بیاورد.پس برای اینکه حیوان بیچاره زیاد زجر نکشد، کشاورز و مردم روستا تصمیم گرفتند چاه را با خاک پر کنند تا الاغ زودتر بمیرد و مرگ تدریجی او باعث عذابش نشود.مردم با سطل روی سر الاغ خاک می ریختند اما الاغ هر بار خاک های روی بدنش را می تکاند و زیر پایش می ریخت و وقتی خاک زیر پایش بالا می آمد، سعی می کرد روی خاک ها بایستد.روستا
جان درون:تقصیر خودت بود.
شرلوک درون:تقصیر من؟؟؟
جان درون:آره.خودت.
شرلوک درون:می دونی چیه،مشکل من اینه که زیادی خوش خیالم.
جان درون:فکر کنم این رو درست گفتی.
شرلوک درون:تو بگو اشتباه من کجاست؟
جان درون:خودت خیلی خوب می دونی.
شرلوک درون:جان،محض رضای خدا بس کن.
جان درون:شرلووووووووووک.
شرلوک درون:باشه جان.بذار به این موضوع فکر کنم.
جان درون:فایده ای هم داره؟؟؟
شرلوک درون:چی؟
جان درون:این که به این موضوع فکر کنی.
شرلوک درون:جان.یک سوال ازت بپرسم؟؟
ج
نوشیدنی رژیمی - اگر می‌خواهید شکمی صاف و تخت داشته باشید مصرف این نوشیدنی را به شما توصیه می‌کنیم.
اسموتی هلو برای داشتن شکمی تخت بسیار مفید است.
مواد لازم برای یک نفر: شیر بدون چربی      یک پیمانه هلوی یخ‌ زده      یک پیمانه روغن تخم کتان      2 قاشق چای‌خوری
روغن تخم کتان :  ( سرشار از اسیدهای چرب غیر اشباع است )
طرز تهیه :شیر و هلوهای یخ زده را درون دستگاه همزن ریخته و به مدت یک دقیقه دستگاه را روشن کرده و آن‌ها را مخلوط کنید.مخلوط تهیه شده ر
کوچینگ یک جلسه‌ی دو نفره است که در آن کوچ و کلاینت (کوچی) در حال گفتگو هستند
در این فرایند دو نفره کوچی مشکلات خود را بیان می‌کندو کوچ با گوش دادن موثر تمامی مطالب را دریافت می‌کند و با مطرح کردن سوالاتی قدرتمندکه از درون مشکلات و بیانیه‌های کوچی به دست آمده است به کوچی کمک خواهد کردکه راه حل مشکل را از درون خود و مشکل بیابد و دست پر و با برنامهاز جلسه‌ی کوچینگ خارج می‌شود.
برای دیدن ادامه‌مطلب بر روی کوچینگ چیست ؟ کلیک کنید
مدتها بود از فضای مجازی خودخواسته فاصله گرفته بودم تا اینکه ویروس کرونا هم که از مخلوقات ذات اله است من و مردم دنیا رو همون طور که به درون خانه ها برد به درون خودشون هم برد . دیدم فاصله زیادی بین من و خیلی از زوایای زندگی م ایجاد شده . دست به کار شدم . به دوست داشتنی هام فکر کردم به خاطراتم که کم فروغ شده بودند و به همه چیز نگاهی دوباره کردم . واقعا برسر خودمون چه آوردیم . به نظرم استقرار و سکینه اصالت درست نگریستنه. شیطان همان طور که ابناء بشر رو ب
پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
با تمام هجمه‌ی جبهه کفر، از تحریم و تهدید گرفته تا نفوذی های نفوذ کرده در قلب مراکز فکری و تصمیم سازی، با همه‌ی مشکلات و معضلات، با همه نشانه هایی که هر کدام کافی است برای درجا زدن و ناامیدی، با همه دغدغه هایی که از عاشورای 88 تا امروز پابرجاست و با همه نامردی های دوستان دیروز و دشمنان امروز، اما من دلواپس نیستم، نه تا زمانی که سنت های الهی را باورمندم، نه تا زمانی که باور دارم با هر نفس یک گام به ظهور منجی موعود نزدیک‌تر می شویم، نه تا وقتی ک
چه فراز و نشیبی دارد نگاه‌ها...آن هنگام که به شب نگاه می کنی و جز سیاهی نمی‌بینی...آن هنگام که به آسمان نگاه می کنی و جز قفس نمی‌بینی...آن هنگام که به زندگی نگاه می کنی و جز حسرت نمی‌بینی...آن هنگام که به شعر نگاه می کنی و جز غم نمی‌بینی....آن هنگام که به تاریخ نگاه می کنی و جز خون نمی‌بینی...آن هنگام که به خدا نگاه می کنی و جز شرم نمی‌بینی......چه فراز و نشیبی دارد نگاه‌هاآن هنگام که به قلب‌اش نگاه می کنی و جز نفرت نمی‌بینی...آن هنگام که به چشم‌
چیست استقلال؟ میهن داشتن،
جامة ناموس بر تن داشتن.
مهر پاکی بر همه خلق و دیار،
غیرتی بر رغم دشمن داشتن.
شکر وحدت، شکر نعمتهای او،
راه بر فردای روشن داشتن.
با زبان مادری با افتخار
در تنور شعر پختن داشتن.
در فضای بی غبار این دیار
سیر در گلزار و گلشن داشتن.
در ره فردای ملّت مشعلی
اندرون سینه گلخن داشتن
جان نثار مرز و بوم این وطن،
عزم چون فولاد و آهن داشتن.
به گزارش شان ساعت۲۴، «محسن خلیلی عراقی» در سال۱۳۳۲ به همراه پدرش محمود خلیلی شرکت صنعت بوتان را بخاطر تولید محصولات گازسوز خانگی تاسیس کرد. این کارخانه که داخل بافت شهری قرار گرفته بود، درون سال۱۳۸۰ به شهر صنعتی ساوه منتقل شد و تاکنون بوسیله فعالیت خود ادامه داده است. فاتح حناچی در این دیدار، شخصیت هایی همچون خلیلی را به دلیل ایفای نقش مؤثر در حوزه کارآفرینی و خلق ثروت، از سرمایه های بی بدیل اجتماعی کشور معرفی کرد. او با بیان اینکه تهران ب
دلم آشنایی داشت و به دنبال یکی شدن ، خودمو وقف دلم کردم و بی وقفه به فکر دل شدم  گاهی سرگردان ، مدتی براه و چند وقتی هم حیران تا لحظاتی را خوش باشد و چشم و زبان من به نیابت از دلم دوست داشتن را با تمام وجود نشان دهند در این بین از این و آن حرفها شنیدم و برخوردها دیدم ،و این حکمی بود که در مورد من بدون تفهیم اتهام اجرا میشد بی هیچ پُرسشی ؟!میشد قلبی را که در آتشی از قفس قرار داشت دید رنجور از درد و رنج عشق ، شکسته از زخم زبان هایی که ندانسته و نفهم
یکی از مسائلی که بسیار به پیشرفت در یک موضوع کمک می کنه، تحقیق و توسعه است که حقیر به اختصار بهش میگم، توسعه.
داشتن نگاه توسعه ای باعث بهبود مستمر میشه. این نگاه می تونه در تمام موضوعات حاکم بشه. از قانون گذاری گرفته تا فیلمسازی، صنعت، آموزش و ... . این که ما نگاهمون رو به این نحو اصلاح و خودمون رو متعهد کنیم که به طور مداوم در محصول (خدمت) بهبود ایجاد کنیم باعث میشه که یک حرکت رو به جلوی منظمی داشته باشیم و در رقابت های مختلف حرفی برای گفتن.
ادامه
نگاه کن که غم درون دیده ام چگونه قطره قطره آب می شود چگونه سایه سیاه سرکشم اسیر دست آفتاب می شود نگاه کن تمام هستیم خراب می شود شراره ای مرا به کام می کشد مرا به اوج می برد مرا به دام میکشد نگاه کن تمام آسمان من پر از شهاب می شود تو آمدی ز دورها و دورها ز سرزمین عطر ها و نورها نشانده ای مرا کنون به زورقی ز عاجها ز ابرها بلورها مرا ببر امید دلنواز من ببر شهر شعر ها و شورها به راه پر ستاره ه می کشانی ام فراتر از ستاره می نشانی ام نگاه کن من از ستاره سو
گربه ها رو تو حیاط خونه نگاه میکردم. مادر و بچه ها رفته بودن بالای میز بچه گربه کوچکتر از همه  هم میخواست بره پیششون ولی نمیتونست. اونا هم توجهی بهش نداشتن. همشون تو این سرما به هم چسبیده بودن و کنار هم خوابیده بودن فقط این پایین مونده بود با خودم گفتم برای من که کاری نداره برم اینو با دستم بذارم روی میز ولی بعد گفتم بالاخره اونم باید مثل بقیه یاد بگیره خودش بره بالا.بچه گربه همه روشهارو امتحان میکرد ولی نتیجه نداشت .
تو دلم گفتم احتمالا خدا هم
سلام.
امروز میخوام چندتا از لذتهام را تووبلاگم بنویس فقط چندتاشا
شاید بااین کاربتونم به لذتهای زندگیت اضافه کنم
البته ازسعی میکنم هرهفته تعدادبهش اضافه کنم البته اون لذتهایی که قابله نوشتن باشه
نگاه کردن به بچه هام وقتی به خواب عمیق فرورفتن
نگاه به چشمها ودستهای همسرم
نگاه به عکسهای یادگاری 
نگاه به تلاش وپشتکار مورچه ها
نگاه به دریا
نگاه به ماه روزاولش وچهاردهم
نگاه به طلوع وغروب خورشید
نگاه به دریا 
نگاه به حرم ایمه
وخیلی نگاههای دیگه.
دلم آشنایی داشت و به دنبال یکی شدن ، خودمو وقف دلم کردم و بی وقفه به فکر دل شدم  گاهی سرگردان ، مدتی براه و چند وقتی هم حیران تا لحظاتی را خوش باشد و چشم و زبان من به نیابت از دلم دوست داشتن را با تمام وجود نشان دهند در این بین از این و آن حرفها شنیدم و برخوردها دیدم ،و این حکمی بود که در مورد من بدون تفهیم اتهام اجرا میشد بی هیچ پُرسشی ؟!میشد قلبی را که در آتشی از قفس قرار داشت دید رنجور از درد و رنج عشق ، شکسته از زخم زبان هایی که ندانسته و نفهم
ترش بلاگ برای شفافیت قیمت‌ها
یکی از معضلات اساسی مردم اختلاف قیمت شدید و مافیای قیمتی بازار با قیمت فروش باغدار لیموترش و مرکبات بوده و هست.
در ابتدای مسیر شاید با اطلاع رسانی از قیمت لیموترش از شهرستانی کوچک در کشور شروع شود.
ترش بلاگ در تلاش است تا هم پایگاه اطلاع رسانی از قیمت لیمو و گاهی مرکبات باشد  و هم تامین کننده.با در اختیار داشتن باغی کوچک در شهرستان رودان و حتی دسترسی از طریق دوستان این مهم فراهم آمده است.
باشد تا اولین قدم در جهت
خب یه وقت هایی هم حرف های آدم ته میکشه حتی اگر مخش سوخته باشه
یکی از دیوار نویس ها خواستند که از ندای درون هم بگیم
من خیلی نمیدونم اما به عنوان طرح بحث این که:
ندای درون را به مثابه وجدان میشه دربارش حرف زد
ندای درون را به مثابه محاکات یعنی همگرایی حس جمعی آنچه در حج هم هست میشه دربارش حرف زد
ندای درون را به مثابه الهام آنچه در حل مسأله به کار میرود میشه دربارش حرف زد
ندای درون را به عنوان پیام هایی از درون شخصیت ناشناخته خود میشه دربارش حرف
به گزارش ایسنا، حمید میر خبرنگار ارشد پاکستان همچنین درون توییتی به حمله قلبی نواز برومند نخست وزیر قبلی پاکستان اشاره کرد و نوشت: نواز معتبر درون درمانگاه لاهور دستخوش حمله قلبی شد. خبرگزاری جئونیوز نیز گزارش داد که شرایط سلامتی نواز برومند از هفته گذشته که به خاطر کاهش اکید پلاکت خون بوسیله درمانگاه منتقل شده بود، وخیم شده است. محکمه ممتاز لاهور روز جمعه راحتی وثیقه ای را به دلایل پزشکی برای نواز شریف صادر کرد. وکلا و حزب نواز شریف اطلا
خوابم نمی برد، نشسته ام درون خودم و به این فکر میکنم که چرا هیچ آهنگی در من نمی نوازد؟! چرا هیچ کاری مرا به حرکت وا نمی دارد؟! 
شاید مرده باشم!  دم به دم ساعت را نگاه میکنم و می بینم که زمان می گذرد. ثانیه ها از پی هم می روند و می آیند ولی درون من همه چیز ساکت و ساکن می ماند. 
خوابم نمی برد بی آنکه بدانم چه چیز مرا بی خواب کرده.  بی آنکه چیزی بخواهم بی آنکه اندیشه یا احساسی مرا درگیر کرده باشد، گویی پر از هیچم و بی تفاوت، حیرانم که چرا قدرت این حجم ان
یک تکنیک ساده ولی بسیار حیاتی و موثر.مشکلات و موانع بخش لاینفک زندگی همه ی ماست و در واقع فرصت های ما برای رشد هستند. در زندگی همه ی ما نداشته هایمان هزاران برابر داشته هایمان است و در همه ی موضوعات دو قطب مخالف هم داریم، یا به عبارت معروف یک نیمه ی پر و یک نیمه ی خالی، یک قطب مثبت و یک قطب منفی، یک نیمه ی زیبا و یک نیمه ی زشت، یک نیمه ی مطلوب و دلخواه و یک نیمه ی نامطلوب و غیر دلخواه.
این که نگاه غالب ما کدام نیمه باشد تاثیر بسیار عمیقی در رشد و پی
من ادمها رو از روی چیزی که بودن قضاوت دیگه نمیکنم.
نمیگم صد در صد اینجوریه ولی الان واقعا این رو سرلوحه کارم قرار دادم.
نگاه نمیکنم که یه سال قبل یه نفر چطوری بوده
ده سال قبل چطوری بوده
به الان نگاه میکنم و الان.
شاید بگم اره به یک ماه قبلش تا الان نگاه میکنم و به خصوصیات کلیش (مثلا ادم خودخواه رو در نظر میگیرم که این ادم این رو توی تربیت و سیستمش داره، توی ذهنم نگه میدارم ولی با اون قضاوتش نمیکنم، ممکنه روزگار عوضش کرده باشه).

من قبلنا تونستم ا
دلایل اجاره اتوبوس
اجاره اتوبوس دلایل بسیار متعددی می تواند داشته باشد. افراد برای جا به جایی درون شهری و برون شهری از اتوبوس های اجاره ای استفاده می کنند. از علل جا به جایی درون شهری می توان به جا به جایی عزاداران از محل زندگی متوفی به بهشت زهرا و جا به جایی کارمندان شرکت ها برای شرکت در مراسم در نقطه ای دیگر از شهر و جا به جایی کاروان ها در شهرهای زیارتی اشاره کرد. هم چنین برای مسافرت های خارج از شهر، طبیعت گردی گروهی نیز افراد اتوبوس های درب
چند روز دارم این کلیپ حامد بهداد نگاه میکنم ،اونجا که میگه "پشیمونی یعنی چی؟ زندگی کردم اون لحظه رو وجود داشتم حتی به غلط " بعد برمیگردم به زندگی خودم نگاه میکنم و میبینم چقدر عذاب وجدان ها داشتم و چقدر پشیمونی ها با خودم به یدک میکشم ،انسان موجود عجیبیه ،

ادامه مطلب

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
ویلموتسسرمربی متاخر تیم ملی فوتبال این این طور از مکان تازه خود یاد می کند ایران شاید حتی از اروپا هم حمایت تر باشد. من فرمان در کشورهای متاخر را خویش دارم از طرف آدم کنجکاوی هستم. چیزی که درون اولین سفرم به تهران خیلی توجهم را جلب کرد این حیات که اینجا همگی چیز مفرط پاکیزه است. درون گوشه گوشه این ایالت می توانید گل و خار ببینید. به دید من تهران یک بخانه برگشتن اروپایی است و واقعاً مدرن است. من درون اینجا هیچ مقصد ای از ناامنی ندیدم. اینجا هم
آسیب های دوران کودکی ، علاوه بر تأثیرات کوتاه مدت ، پیامدهای بلندمدتی بر زندگی افراد دارد به طوری که ممکن است تا آخر عمر افراد بر اساس احساسات حل نشده ناشی از کودکی ، تصمیمات مهمی برای زندگی خود بگیرند و در واقع این اتفاق به این معنی است که کودک درون آسیب دیده تصمیم گیرنده زندگی آن ها است . این مسئله نشان دهنده اهمیت درمان کودک درون است .
به نقل از سایت روانشناسی فردی فیلیا ، افراد با استفاده از روش های شفای کودک درون از جمله صحبت با کودک درون
فرماندار بیان کرد؛
روستائیان خاش با شرایط بحرانی بی آبی مواجه شده‌اند/آبرسانی به 80 روستا با تانکر

فرماندار خاش گفت: در فصل گرمای تابستان و تداوم خشکسالی ها، روستائیان این شهرستان با شرایط دشوار و بحرانی بی آبی و کم آبی مواجه شده اند . 
به گزارش ایسنا- منطقه سیستان و بلوچستان، صاحب گل صالحی در بازدید مشترک خود به همراه نماینده مردم خاش در مجلس و شماری از مدیران دستگاههای اجرایی از روستاهای اسماعیل آباد، اکبرآباد، ناصرآباد، افتخارآباد، ن
راستش رو بخوای فکر میکردم هیچوقت به عکساش نگاه نمیکنم چون من آدم نگاه کردن به عکسا نیستم و هیچوقت هم جز نگاه گذرا به عکسایی که قبلا ازش داشتم بهشون نگاه نمیکردم...ولی حالا که خیلی شده روزی چند بار و هر بار چند دقیقه بهشون نگاه میکنم یه هععییی میگم؛)
شما هم تاکنون باید فهمیده باشید که دختران را باید فهمید و به آنها احترام گذاشت.
این دختری که می گویم، اعم از همسر و دختر و مادر و... است.

اول باید فهمید که زنان با مردان متفاوت اند.
شاید بپرسید این که اولین و بارزترین نشانه است،
اما بسیاری از این مشکلات و معضلات ما با زنان و مادران و دخترانمان بر سر همین قضیه است.
اگر واقعا بدانیم زنان با مردان متفاوت‌اند، دیگر دلسوزی‌های مادرانه را غرغر نمی دانیم
دیگر به درد و دل های همسرانمان گلایه نمی گویی
هر وب سایت که با هر زبانی نوشته شده باشد مشکلات زیادی برای رسیدن به رتبه اول گوگل را دارد این مشکلات سئو می تواند مانع پیشرفت بازدید سایت شما و فروش شما شود که برخی از این مشکلات شامل شامل :
مشکلات برنامه نویسی
مشکلات طراحی
مشکلات ساختاری سایت
مشکلات محتوای سایت
مشکلات بر اثر عدم دانش
مشکلات لینک سازی
بالا بودن زمان بارگزاری سایت و کم بودن سرعت وب سایت
خرابکاری رقبا
و دیگر مشکلات سئو
که شما برای رسیدن و سئو سایت نیاز به یک سئو کار دارید تا بت
وظیفه دولت ایجاد و صیانت از قوانین و مدیریت سیستم ها است. در حقیقت دولت ها باید با برنامه ریزی های دقیق و بلند مدت باعث بالا رفتن بهره وری در تمام قسمتهای جامعه شود. و قطعا ایجاد شغل نیز یکی از وظایف اصلی دولت می باشد.

ولی آیا این وظایف را دولت ما انجام می دهد؟ قطعا خیر

در حال حاضر با مشکات بسیار زیاد اقتصادی مواجه شده ایم. حقوق بگیران عملا هر روز فقیرتر می شوند. مشکلات اقتصادی روز به روز بیشتر می شود و معضلات اجتماعی بیشتر نمود پیدا می کنند
چهارشنبه سوری برای من همیشه از آن شب هایی بوده که همه شب های سال یادم می آید آدم ها اتفاق ها شرایط گذشته نامعلوم بودن آینده خواسته ها زندگی دوست داشتن های بی جواب نگاه های یک طرفه حس های یک طرفه کتاب های خوانده نشده نوشته های نوشته نشده اتفاق های نیفتاده و داشته ها ...
آخ از داشته ها همین داشته هاست که آدم را سرپا نگه میدارد حتی اگر حواسمان نباشد مثلا حواست نباشد برای همین نفس کشیدن کلی فرآیند انجام میشود که اره قضیه خیلی علمی شد داشتم فکر میکر
راهکارهایی برای مقابله با مشکلات مالی در تالار پذیرایی وجود دارد. پس اگر جزو تالاردارهایی هستید که با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنید، با این مقاله همراه باشید.

در هر کسب و کاری، به وجود آمدن مشکلات مالی دور از ذهن نیست. در هر مقطعی ممکن است برای یک کارآفرین چنین مساله ای پیش بیاید. مهم نحوه برخورد ما در مقابله با این نوع مشکلات است.
یکی از مهم ترین نکات راجع به مشکلات مالی، شناسایی دلیل آن هاست. خیلی مهم است که گزارشات دقیقی از نحوه کارکر
 آدم ها درک نمیکنن که از دست رفتن، تا روزی که یک صبح پلک هاشون رو باز میکنن و به جای بلند شدن، خیره میشن به سقف بالای سرشون؛ نگاه میکنن، نگاه میکنن و دست آخر میفهمن دیگه امیدی براشون باقی نمونده که بخوان بلند بشن و با تمام مشکلات ریز و درشت زندگیشون بجنگن یا با هر خوشی و ناخوشی کوچیکی، لبهاشون به سمت بالا و پایین کشیده بشه.
ادامه مطلب
 آدم ها درک نمیکنن که از دست رفتن، تا روزی که یک صبح پلک هاشون رو باز میکنن و به جای بلند شدن، خیره میشن به سقف بالای سرشون؛ نگاه میکنن، نگاه میکنن و دست آخر میفهمن دیگه امیدی براشون باقی نمونده که بخوان بلند بشن و با تمام مشکلات ریز و درشت زندگیشون بجنگن یا با هر خوشی و ناخوشی کوچیکی، لبهاشون به سمت بالا و پایین کشیده بشه.
ادامه مطلب
امشب یه فیلم کره ای خیلی وحشتناک دیدم که به شدت روح و روانمو آزار داد.اسمش شیون بود.وسطای فیلم نتونستم تحمل کنم و بقیه شو نگاه نکردم.تا حالا چند تا فیلم کره ای که امتیازهای بالایی هم داشتن نگاه کردم و حالا به این نتیجه رسیدم که از فیلم های کره ای متنفرم.
فیلم ترسناک خیلی آزارم میده،دیگه هیچوقت نگاه نمیکنم.
فیلم پر معنا و مفهومی بود ولی برای من زیادی ترسناک بود.الان هم قلبم به شدت تیر میکشه.
فی الواقع الان از سایه خودم هم میترسم...
یک مسیحی یا یک یهودی نمی تواند در ایران آزادانه کلیسا و کنیسه برود

چون اکبر کونی، سپاهی های کونی و اطلاعاتی های کونی در این مملکت هستند ...

یادم نیست کلیسای باز در این کشور کجاست

چون اکبر کونی، سپاهی های کونی و اطلاعاتی های کونی در این مملکت هستند ...

یک دگرباش جنسی نمی تواند در ایران آزاد زندگی کند

چون اکبر کونی، سپاهی های کونی و اطلاعاتی های کونی در این مملکت هستند ...

این از معضلات وجود

خامنه ای و رفیقای کونی اش هستش ...

این در صور
با شروع همه گیر شدن استفاده از شبکه های اجتماعی ، گروه هایی هم بین دوستان ، خانواده ها و طایفه ها شکل گرفت که خوبی هایی هم داره ولی در کنار این خوبی ها ، معضلاتی هم هست که یکی از این معضلات ، عدم توجه به سن افراد و شخصیت اجتماعی افراد هست که بخشی از این مشکل مربوط میشه به عدم شناخت اعضای گروه از یکدیگر.
افراد با تفکرات ، سلایق و سنین و جنسیت مختلف دور همی مجازی دارن و برخلاف دورهمی های فیزیکی که سعی می کنن هر حرفی رو نزنن در فضای مجازی هر مطلبی ر
خانم هادسون درون:شرلوک،به چی فکر می کنی؟
من:از کجا فهمیدین که دارم فکر می کنم؟
جان درون:از چهره ات می شه این حالتت رو خوند.
من:به عجیب بودن بعضی آدم ها.
خانم هادسون و جان درون با هم:منظورت چیه؟
من:چطور بعضی از مردم می تونن بدون توجه و فکر کردن(حتی به مدت یک ثانیه)به مشکلات و غم های مردم دیگه راحت زندگی کنن.چطور می تونن بدون کمک کردن به دیگران و یا حتی فکر کردن به کمک کردن به دیگران راحت زندگی کنن.
خانم هادسون و جان درون:(سکوت)
من:چطور می تونن وقتی تو
حال عجیبی است؛ شاید هم خوب. مدتی است درگیر یک آرامش درونی‌ام و کم پیش می‌آید چیزی عمیقاً تکانم بدهد. شاید هم بی‌تفاوتی است؛ نمی‌دانم! هرچه هست آرامم کرده. کارهای روزمره‌ام را انجام می‌دهم؛ غذا می‌خورم، غذا می‌پزم، لباس‌های رنگی و مشکی‌ام را جدا می‌کنم و می‌شویم، اتاق و وسایلم را مرتب می‌کنم، کتاب می‌خوانم، ویراستاری می‌کنم، به باشگاه می‌روم، آهنگ گوش می‌دهم و گاهی هم می‌زنم زیر آواز و انگار مشکلات زندگی حواله شده به کتف چپم! ذهن
چالش های عدالت خواهی در سینما
خیلی ساده میشه گفت عدالت خواهی در سینما، دو چالش (بحران) سر راه خودش داره. سعی می کنم هر دو مورد رو توضیح بدم:1-چالش اول مربوط به ذات عدالتخواهی میشه: اصلا عدالتخواهی یعنی چی؟ عدالتخواهی یعنی حق مظلوم رو از ظالم بگیریم. یعنی اگه کسی بخاطر قدرت سیاسی و یا ثروتی که داشت، خواست زور بگه و حق کسی رو ضایع کنه، ما جلوی اون رو بگیریم. خب در این صورت اولین مشکلی که پیش میاد اینه که شما باید جلوی ظالم وایسین. و مطمئن باشین ظال

ناز نگاهبه جهان ناز نگاه تو خریدار شدمچشم سر بستم و در سینه پدیدار شدم
آنچنان در پی معنای تو گشتم ز درونکه گمان خفته به خود بودم و بیدار شدم
پنبه در گوش سر و چشم به نظر بازی توبی خبر اهل جهان لایق دیدار شدم
گوش دل پر شده از نغمه ی پر شور سروشزین سبب از دل و جان مست شنیدار شدم
چون بریدم ز دلم شاخه ی پربار هوسبه سرافرازی تو همچو سپیدار شدم
رستگارا نفست گرم و دلت همچو بهارکه به حق از سخنت طالب دلدار شدم
#قاسم_رستگاری
مشکلات اجتماعی چگونه حل می شود؟ چه کسی می تواند مشکلات مردم و اجتماع را حل نماید؟ 
آیا اگر متخصص ترین فرد را شناسایی کردیم، این فرد می تواند مشکلات اجتماع را حل نماید؟
آیا اگر با تجربه ترین فرد را شناسایی کردیم این فرد می توانند مشکلات اجتماعی را حل نمایند؟
مومن، عاقل، دور اندیش و ... چه کسی می تواند مشکلات اجتماع را حل نماید؟
اگر مشکلات اجتماع فقط و فقط به علت نقص در این دانش های های مرسوم بود حتما متخصص ترین افراد همان فرد مناسب بود.
اگر مشکل
مشاورخانواده در چه زمینه هایی مشاوره میدهد؟

خیانت همسر
دروغگویی همسر
بی مسئولیتی همسر
اختلالات خانوادگی،
اختلافات مکرر با همسر،
دخالت خانواده همسر ،
سوء ظن همسر،
عدم تمایل زوجین به یکدیگر،
روابط خشک و سرد،
اعتیاد همسر،
شوهر خشن،
زن دوم همسر،
سوء استفاده شوهر از همسر،
سقط جنین همسر،
اختلاف در تربیت فرزندان،
مشکلات مربوط به ازدواج مجدد،
ضرب و شتم از سوی خانواده همسر،
مشکلات همسر،
مشکلات خانوادگی،
مشکلات شغلی و اقتصادی خانواده
مشکلات مذ
✔️کاری که در مراکز مشاوره پیش از ازدواج درباره کسانی که می‌خواهند با هم ازدواج کنند انجام می‌شود با چیزی که در تحقیقات میدانی و محیطی درباره فرد انجام می‌شود متفاوت است. در این مشاوره ‌ها یکسری فاکتورهای معمول روانشناسان بررسی می‌شود که بررسی آنها از سوی خانواده ‌ها ممکن نیست. بسیار اتفاق می‌افتد که دختر یا پسر چیزی نباشند که در ابتدای آشنایی نشان داده‌اند. دو آدم با دو نگاه، طبقه اجتماعی، ایدئولوژی و تربیت متفاوت قرار است در زندگی ه
اندوه که از حد بگذردجایش را می‌دهد به یک بی اعتنایی مزمن!دیگر مهم نیست.. بودن یا نبودن؛دوست داشتن یا نـداشتن …آنچه اهمیت داردکشداری رخوتناک از حسی است…که دیگر تـو را به واکنش نمی‌کشاند!در آن لحظه فقط در سکوت غـرق می شویو نگاه میکنی و نگاه و نـگــــــــــاه….
ابلاغیه های قضایی همیشه از مهم ترین قسمت های دادرسی در قوه قضاییه بوده است. تا مدتی قبل ، ارسال دستی و کتبی اوراق قضایی مشکلات زیادی برای مردم پیش می آورد اما اکنون با الکترونیکی شدن ابلاغ های قضایی و ایجاد سامانه ثنا ، معضلات مربوط به حفظ حریم خصوصی افراد و ... رفع شده است. با توجه به اینکه بسیاری از مردم اطلاعات چندانی در خصوص این سامانه ندارند و نحوه کار با آن را فرا نگرفته اند، تصمیم گرفتیم مقالات جامعی در این خصوص تهیه کرده و در اختیار شما

استاد علی صفایی حائری:
ولایت على، نه على را دوست داشتن که فقط‌ على را دوست داشتن است.ولایت على، على را سرپرست گرفتن و از هواها و حرف‌ها و جلوه‌ها بریدن است. و این ولایت، ادامه‌ى ولایت حق است و دنباله‌ى توحید، آن هم توحیدى در سه بعد؛ در درون و در هستى و در جامعه؛ که توحید در درون انسان، هواها و حرف‌ها و جلوه‌ها را مى‌شکند؛ هواهاى دل و حرف‌هاى خلق و جلوه‌هاى دنیا را. و در جامعه طاغوت‌ها را کنار مى‌ریزد و در هستى خدایان و بت‌ها را. در ای
مواقعی که به شناختی از خودم می‌رسم (شناختی که مربوط به یک رفتار کلیشه‌ای‌وارم که همواره از کودکی همراهم بوده) انگار یکی از تیغ‌های ضخیم و قدیمی و سفتی که درون قلبم فرو رفته، آزاد می‌شود و در چاه می‌افتد.
دیشب یکی از رفتارهای عجیبم را سر سفره و موقع بحث با خانواده‌ام شناسایی کردم. دست‌کش دستم کردم و شبیه پلیس‌هایی که سر صحنه‌ی جرم نشانه‌ها را با دقت و وسواس به درون پلاستیکی پلمب می‌کنند، رفتار را درون یک جعبه انداختم و امروز برای استاد
از اسمی ترین اماکن این محله می توان بوسیله کلیسا محضر ابوالفضل(ع)، بازار ملاصدرا و زمین های خانم انصاری اشاره کرد. کوی کارمندان در نگاه اول آرام به نظر می رسد؛ با سئوال از اهالی محل قریب به ائتلاف پیاده شدن آن آرامش اولیه ای که داخل لحظه ورود احساس می کنیم صحه می گذارند، اما همیشه حکایت هایی هست که این آرامش اختصاص را کوچکتر واکنش استراحت دهد. از ربایش های عجیب و غریب اندوهناک تا معادل چندساعته برق در برخی اوقات و مسائل ریز و درشت دیگر از جمله
سلامبا خواندن برخی سایت ها و اطلاعات تکنولوژی مهم که در زیر به ان ها اشاره شده امیدواریم بتوانیم به مشکلات شما کمک کرده باشیم .
رفع مشکلات موبایل
سایتی در مورد مشکلات موبایل
چگونگی رفع مشکلات موبایل
سایتی د رمورد موبایل
اطلاعات مهمی در مورد مشکلات موبایل
حل مشکلات موبایل
اطلاعات مهم فناوری
سایتی برای حل مشکلات فناوری شما
موفق باشید .
عشق در لحظه پدید می آیددوست داشتن در امتداد زمان؛این، اساسی ترین تفاوت میان "عشق و دوست داشتن" است.عشق، معیارها را درهم می ریزد...دوست داشتن بر پایه ی معیارهابنا می شود...عشق ناگهان و ناخواسته شعله می کشددوست داشتن از شناختن و خواستن سرچشمه می گیرد...عشق، قانون نمی شناسد!دوست داشتن، اوج احترام به مجموعه ای از قوانین عاطفی ست...عشق، فوران می کند چون آتشفشان و شره می کند چون آبشاری عظیم ...دوست داشتن، جاری می شود چون رودخانه ای بر بستری با شیب نرم
درون یک فضاپیماراکه روی کره ماه فرود امده تصورکنیدوتصویرذهنی خودرابنویسید انشا کوتاه درباره فضاپیما روی کره ماه انشا درون یک فضاپیما روی کره ماه درون یک فضاپیما را که روی کره فرود امده است تصور کنید و تصور ذهنی خود را بنویسید انشا تصور کنید درون یک فضاپیما هستید که روی کره ماه توقف کرده اید انشا فضاپیما که روی کره ماه فرود امده انشا درون یک فضاپیماراکه روی کره ماه فرود آمده انشا درباره تصویر ذهنی از کره ماه
ادامه مطلب
برخی از افراد در کودکی ، آسیب هایی می بینند که آن ها را تا بزرگسالی همراه خود دارند . این افراد ، در کودکی برای مقابله با درد و رنج ها از یک سری راهکارهای مقابله ای استفاده می کردند که اگرچه در آن زمان کمکشان می کرد اما در بزرگسالی این راهکارها دیگر کارآمد نیست . در واقع، در این موارد کودک درون آسیب دیده برای زندگی آن ها تصمیم می گیرد .
به نقل از سایت روانشناسی فردی فیلیا ، دریافت احساس امنیت در کودکی ، زیربنای داشتن کودک درون سالم در بزرگسالی ا
در استان و در تقسیم بندی حوزه های انتخابیه 9 گانه در مازندران، حوزه
های بابلسر و فریدونکنار از حوزه ‏های دارای اهمیت ‏اقتصادی، کشاورزی و
دریایی به شمار می رود.‏

اصلی‌ترین قابلیت‌های توسعه این حوزه انتخابیه؛استقرار در کنار دریای
خزر و وجود تالاب بین‌المللی برای توسعه فعالیت‌های ‏گردشگری و ‏‏ورزش‌های
ساحلی و آبی؛ وجود بندر چندمنظوره فریدونکنار و عبور ‏رودخانه بابل‌رود از
داخل شهر بابلسر برای ‏فعالیتهای اقتصادی پایدار؛ توسعه
گاهی امری درونی نباید در بیرون انعکاس یابد و لازم است مانند رازی در درون باقی بماند.
گاهی لازم است فرد از خود رفتار و حالاتی را بروز دهد که در درون او نیست و یا خلاف آن است.
آنچه که باید در رابطه با انتقال درونیات به بیرون مورد توجه فرد قرار گیرد هم‌راستایی درون و بیرون با حق و حکم الهی است. چه اینکه درون و برون انسان با یکدیگر در یک راستا قرار بگیرند یا نگیرند.

+نمیتونم منبع بزنم! :/
من به صدای باد فکر کردم و دیدم که دارد از من دور می شود. من به چشمانش نگاه کردم و فهمیدم که مایل ها با آن درخشش درون چشم هایش فاصله دارم. من سرزمین ها را سفر کردم و فهمیدم قلبی که می گویم آن چیزی نیست که خودم باور دارد. من به ردهای خون و شلاق بر روی بدن موجودات نگاه کردم و سعی کردم تا می توانم روی آن ها بوسه بگذارم تا مرحمی برای زخم های کوجک و بزرگ آن ها باشم. من دیدم که خاطراتم در کنار چشمانم در حال محو شدن هستند. من محور کلماتم را بر روی دفتر خاطرا
مردم اغلب به خود تلقین می کنند که برای داشتن زندگی شاد و احساسات خوب لازم است که امور و رویدادها بر وفق مراد آن ها باشد تفکر غیر منطقی «نیازمندی» در زن و شوهرهایی مشاهده می گردد که فکر می کنند برای خوشبختی لازم است که همیشه از دیگران به ویژه همسر خود احترام کاملی دریافت کنند و اگر این احترام کامل دریافت نشود موجب افسردگی و گوشه گیری آن ها خواهد شد

ادامه مطلب
«یکی از مهم‌ترین کارکردهای حکومت جلوگیری از نابرابری عمیق در میزان دارایی‌هاست؛ نه از این طریق که ثروت را از کسانی که آن را در تصرف دارند، مصادره کند بلکه از طریق دور نگه داشتن تمامی مردم از ابزارهای انباشت ثروت، نباید برای بینوایان نوانخانه ساخت بلکه باید شهروندان را در برابر بینوایی مقاوم کرد. اگر توزیع اسکان در یک سرزمین نابرابر باشد و بخش‌هایی از سرزمین خالی بماند و جمعیت در مکان‌های خاصی متمرکز شود، اگر به‌جای حرفه‌های کارا و پرز
شما ممکن است عبارات "عاشق کسی شدن" و "دوست داشتن کسی" را به طور متناوب استفاده کرده باشید. هر دو عبارت بر محبت شما نسبت به شخص دیگری تمرکز دارد ، اما تفاوتهای مهمی بین معانی آنها وجود دارد. روانشناسی ترزا ای دی دیوناتو می گوید: جرقه ای که تجربه عشق در نگاه اول را تعریف می کند بهتر است به عنوان یک جذابیت قوی همراه با گشودگی به روابط آینده توصیف شود. "عشق رمانتیک بیشتر درگیر است و اجزای عاطفی ، شناختی و رفتاری را در بر می گیرد.
همچنین این چیزی نیست ک
عناصر HTML (زبان نشانه گذاری Hypertext Markup Language) از لحاظ تاریخی به عنوان عناصر بلوک سطح یا عناصر درون خطی دسته بندی شدند. عناصر درون خطی هستند که فقط فضایی را محدود می کنند که توسط برچسب ها تعریف عنصر را، به جای شکستن جریان محتوای، اشغال می کنند. در این مقاله، ما عناصر درون خطی را بررسی خواهیم کرد و این که چگونه از عناصر بلوک سطح متفاوت است
درون خطی در مقابل عناصر سطح بلوک: تظاهرات بخش
ادامه مطلب
متخصصان باربری درون شهری سپند بار با انواع خدمات جابجایی طراحی شده در کل مراحل از برنامه ریزی گرفته تا بسته بندی و بارگیری به شما کمک خواهند کرد. باربری درون شهری سپند بار به ارائه خدمات بی عیب و نقص می پردازد. با توجه به تجربه و مهارت بالایی که پرسنل آن ها دارند […]
نوشته باربری درون شهری اولین بار در سپند بار. پدیدار شد.
باربری درون شهری
منبع : سپند بار
درمان مشکلات تنفسی
در کنار یک تشخیص درست و درمان پزشکی، با آگاهی بیشتر نسبت به مشکلات تنفسی ، کنترل بیشتری بر سلامت‌تان پیدا می‌کنید.
مهم نیست چه مشکلی داشته باشید، کنترل روزانه وضعیت سلامت به منظور برخورداری از یک زندگی با نشاط، برای شما ضروری است.
چه چیزی باعث مشکلات تنفسی می شود؟
دلایل زیادی برای به وجود آمدن مشکلات تنفسی وجود دارد.
ادامه مطلب
آرزوت چیه تو زندگی... تاحالا بهش فکر کردی؟ 
تاحالا ب این فکر کردی ک چی میخوای از زندگی 
اصلا هدفت از زندگی کردن چیه؟ 
بزار ی چیزو بهت بگم اگر تو زندگیت تلاش نکنی و ب خواسته هات نرسی مطمئن باش کسایی دیگ اینکارو می کنن و تو فقط باید بشینی نگاه کنی و حسرت بخوری، حسرت خور نباش پاشو و شروع کن زندگی جریان داره... ضربه می خوری؟.. سقوط میکنی؟... خوب پاشو از نو شروع کن
مشکلات و نبین، مشکلات برای قوی تر شدن تو اومدن ن جا زدنت 
ادامه بده... هی برو جلو... نترس... اگ
از اسمی ترین اماکن این محله می توان بوسیله مسجد حضرت ابوالفضل(ع)، بازار ملاصدرا و زمین های خانم انصاری اشاره کرد. کوی کارمندان تو نگاه اول دنج به رویت می رسد؛ با استفسار از اهالی محل قریب بوسیله پیوستگی بر آن آرامش اولیه ای که در لحظه ورود احساس می کنیم صحه می گذارند، ولی همیشه حکایت هایی هست که این آرامش اختصاص را تحت تاثیر استراحت دهد. از سرقت های نادیده و غریب گرفته تا قطع چندساعته برق در فدایی اوقات و مسائل ریز و درشت دیگر از جمله حوادث بر
سربار غم خود شده ام  میچکم از سر یک خار درون دل شب
که از ساقه ی یک گل بی رنگ به بیرون جسته
میچکم از دل یک فرض محال به یک کاسه ی شک
یا که از فرط فراق من و اندیشه ی روز
میچکم روی زمین یک خواب
به زمان می نگرم 
راهزن می آید در یک آن
کاروان رویا را به یغما می برد
به زمان می نگرم 
در مرگی به تن مردی خوش آمد میگفت 
مرد بی چاره به دربان خیره
به امید خواب دیدن زیر لب از طرب صبح میگفت 
به زمان می نگرم 
سربار غم خود شده ام
جام از دست من افتد به درون یک راز
راز از

پس از ماهها تلاش مهندسین شرکت مهندسی مشاور سازه آزمون فولاد در سال 1388 موفق به بومی سازی نمودن تکنولوژی نوین جوشکاری سر به سر میلگرد با روش فشار و گاز استیلن (فورجینگ میلگرد) گردید.بروز مشکلات و معضلات متعدد در بحث وابستگی به تولیدات خارجی و مشکلات و معضلات عدیده در زمینه تامین و خرید تجهیزات جوشکاری فورجینگ سر به سر میلگرد و ارائه خدمات ضعیف تولید کنندگان خارجی کارشناسان این شرکت را بر آن داشت تا با بررسی های فنی خود اقدام به برنامه ریزی ج
هی می گفتم، همه آدمهای شهر زیبایند و انگار من وصله ای ناجور برای این جمع هستم. 
هی می گفتم من کافرم، قرآن این چنین می گوید. بازش کردم همین را گفت.
مادروپدر صدایم کردند. ساعتی نشستیم و صحبت کردیم. متوجه شدم دیدم به دنیا پشت طلق سیاه تفکرم، تاریک شده بود.

عزیزم چه بد است وقتی همه آشنایان فکر می کنند که نگاه مثبتی به زندگی دارم، که حتی خودم را نیز با این خیال فریب داده ام. ولی در چنین موقعیت هایی می بینم که چه نگاه خودتخریبگری دارم. چه قدر خود ر
سلامتی چیست و نشانه های یک انسان سالم چه چیزهایی است؟

از کجا بدانم آدم سالمی هستم ؟

سلامتی یک واژه نسبی است و کسی نمی تواند ادعا کند که آدم کاملا سالمی است . اما می توان سلامت را درجه بندی کرد و طبیعتا هر کسی که دارای درجه بالاتری در سلامت باشد ، انسان سالم تری است. بصورت کلی برای اینکه بدانیم شخص سالمی هستیم نمی توانیم سطحی قضاوت کنیم. اما موارد یا فاکتورهایی وجود دارد که افراد با نگاه کردن به آنها می توانند تشخیص بدهند که درجه حدودی سلام
سلامتی چیست و نشانه های یک انسان سالم چه چیزهایی است؟

از کجا بدانم آدم سالمی هستم ؟

سلامتی یک واژه نسبی است و کسی نمی تواند ادعا کند که آدم کاملا سالمی است . اما می توان سلامت را درجه بندی کرد و طبیعتا هر کسی که دارای درجه بالاتری در سلامت باشد ، انسان سالم تری است. بصورت کلی برای اینکه بدانیم شخص سالمی هستیم نمی توانیم سطحی قضاوت کنیم. اما موارد یا فاکتورهایی وجود دارد که افراد با نگاه کردن به آنها می توانند تشخیص بدهند که درجه حدودی سلام
حاشیه‌های شهر خاش کانون بحرانی

زاهدان - ایرنا - حاشیه های شهر خاش سیستان و بلوچستان به عنوان کانون های بحرانی سلب کننده آرامش و امنیت جامعه و محل وقوع جرم و معضلات زیست محیطی و بهداشتی هستند.

محله های جلال آباد، هواشناسی، قلندرزهی، ولی آباد، حیدر آباد، اسلام آباد، براهویی، ریگ آباد، محمد آباد و غیره از حاشیه های شهر خاش محسوب می شوند که به شدت نیازمند ساماندهی و کمک هستندبا وقوع خشکسالی های چند دهه و مهاجرت گسترده روستائیان به شهر و نبود
درمان بیمارانی که هنگام خندیدن لثه نمایان دارند با بکار بردن نوروتوکسین بوتاکس
یکی از معضلات بیماران گرامی مراجعه کننده مطب دندانپزشکی ، پیدا بودن لثه این بیماران به هنگام خندیدن می باشد، در بعضی موارد این وضعیت آنقدر آزار دهنده برای بیمار بوده طوری که بیمار نه تنها موقع خندیدن دست خود را جلوی دهان قرار داده بلکه در برخی موارد دچار مشکلات روحی روانی هم میگردد.این بیماران را از این به بعد بیماران گامی اسمایل Gummy Smile (بیمارانی که موقع خندیدن
شیخ صدوق در کتاب خصال به نقل از امام صادق (ع) منابع «نشره» یعنی نشاط و انبساط خاطر را ده چیز معرفی می‌کند:
1- پیاده‌روی
2- سوارکاری
3- فرو رفتن در آب
4- نگاه به سبزه
5- خوردن
6- آشامیدن
7- نگاه به زن زیباروی
8- آمیزش جنسی
9- مسواک زدن
10- گفت‌وگو با دوستان.
علاوه بر اینها، در جوامع روایی از پاکیزه داشتن بدن، تمیزی جامه، گرفتن شارب،‌ استعمال بوی خوش، شستن سر با خطمی، شوخی کردن مناسب و به اندازه، خندیدن و انس گرفتن با خداوند نیز به عنوان عوامل سرورانگیز ی
"دوست داشتن"ها متفاوتند:
یک. یه جور "دوست داشتن" هست، خیلی دوس داری بهش بگیا، ولی  طرف جوری برخورد میکنه که حرفت میمونه بیخ گلوت... بجاش میگی : "یه لیوان آب لطفا"
دو. یه جور "دوست داشتن" هست، بگی یا نگی، نه به حال خودت فرقی داره نه طرف! چون اونقدر تنهایید که فقط همو دارید.
سه. یه جور "دوست داشتن" هست، که نیست! یعنی سالهاست منتظری که یکی پیدا شه و لایق این جمله باشه ... هنوزم منتظری.
چهار. یه جور "دوست داشتن" هست، گفتنی نیست، دست به کار میشی، گُل میخری واسش
همه چیز شکل بهار است. گنجشک ها آواز می خوانند‌‌. خانه به هم ریخته و خالی از فرش است. عطر گوجه پلوی مامان خانه را برداشته. هوای کرمان گرم است. آفتابی است. درخت خرمالو نزدیک به جوانه زدن است. چند روز دیگر خانه مرتب می شود. سین های سفره هفت سین را تهیه می کنیم و باغچه را هرس می کنیم. خودم را در آیینه نگاه می کنم و به امسال فکر می کنم. به امسال که جز دوست داشتنت، سخت و باشکوه دوست داشتنت هیچ نداشت‌‌. اگر دوست داشتنت نبود آبان و دی و بهمن و اسفند را چگو
به شخصه امیدوارم که در
زندگی هیچ کس معضلی به اسم بیماریهای خاص وجود نداشته باشد. اما حقیقت اینست که
این بیماریها نیز به عنوان بخشی از معضلات در زندگی افراد جامعه وجود دارند و
متاسفانه در صورت بروز بدلیل هزینه های بالایی که به خانوار تحمیل میکنند جز معضلات
اجتماعی اجتماعی اقتصادی محسوب می شوند.
 با داشتن بیمه عمر پاسارگاد حداقل میتوان بخشی از
این هزینه ها را پوشش داد و از مزیتهای تسهیلات ان برای بیماریهای خاص استفاده
کرد.
پوشش
بیماریهای خاص
استفاده از کرکره برقی همیشه با مشکلات خاص خود روبرو بوده و شاید شما هم تجربه کرده باشید که درب کرکره برقی شما به هر علتی درست کار نکند یا مواردی از این دست که جزو مشکلات رایج کرکره برقی محسوب خواهند شد. فراموش نکنید که اطلاع از این نوع مشکلات بسیار برای شما حائز اهمیت است. چرا که باعث بروز اختلال در کارهای روزانه شما خواهند شد. گاهی اوقات این مشکلات توسط خود شما و بدون نیاز به متخصص تعمیر کرکره برقی، قابل حل می باشد. اما در صورت جدی بودن مشکلات
آسیب های اجتماعی و توسعهسید حسن کاظم زادهبخش چهارم
این رویکرد دولت نسبت به آسیب های اجتماعی باعث می شود که ما در همان مرحله ارزیابی و برآورد متوقف شویم. 
پس تا اینجا دولت چند تا مشکل جدی دارد:
اول اینکه خود ساختار حکومتی به دلایل مختلفی باعث بوجود آمدن آسیب های اجتماعی می شود. 
دوم اینکه دولت رویکرد قانون تراشی و صدور بخشنامه ای دارد. یک نگاه مکانیکی به معضلات دارد فکر می کند صرف صدور بخشنامه و قانون می تواند مساله را حل و فصل کند. 
و نکته ی سو
مشکلات دندانی و فکی انواع مختلفی دارند. برای درمان انواع
مختلف مشکلات یک زمان یکسان وجود ندارد. هر یک از مشکلات فکی باید در زمان
مشخص خود درمان شود. در غیر این صورت ممکن است درمان برگشت پذیر باشد یا
درمان نتیجه موفقیت آمیزی نداشته باشد. همانطور که می دانید مشکلات دهانی
به دو دسته دندانی و فکی تقسیم بندی می شوند.

ادامه مطلب
شهر سوال - با همه معضلات و مشکلات پیش روی جوانان و خانواده ها، هنوز هم جوانان (و
حتی خانواده هایی) هستند که حاضرند با حداقل لوازم و ضروریات زندگی، زندگی
جدید مشترکی را تشکیل دهند. بر عهد و پیمان خود پایبند باشند و در نداری و
دارایی یکدیگر همراه و یار بمانند. برای ساختن زندگی مشترکشان تلاش کنند، و
تمام لحاظت خوش و ناخوش زندگی را با هم شریک باشند.بخش مشاوره شهر سوال بر بال اندیشه ها
ادامه مطلب
حنجره که تنه تولیدکننده نغمه در مردم است درون لحظه بلوغ به علت فراز روبیدن مدل هورمون مردانه یا تستوسترون رشد می کند. رشد کردن و محکمی یافتن نخ های صوتی درون حنجره باعث بم تر شدن نغمه می شود. این رشد زننده طناب های صوتی درون مبدا ممکن است باعث شود صدای پسر نوجوان نخراشیده شود که معمولا فقط چند ماه طول می کشد و به تدریچ فرد با آن تطبیق می نرم. افراد تو زمان های متفاوتی کبیر می شوند و بنابراین این تغییرات لحن تو فدایی پسران زودتر و درون برخی دیگر
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از حلقه خبرنگاران جوان، آب اغلب استخرها دارای کلر است. کلر ماده ای کیمیایی است که ویروس ها را می کشد. به همین برهان شنا کردن در استخری که تو آن از کلر کاربرد شده است باید کنف باشد. با این همه ظن انتقال ویروس کرونا از فرد مبتلا داخل رختکن یا درون محل در رخساره مشت زدن به سطوح آلوده مانند دستگیره درها وجود دارد. همچنین در چنین اماکنی گمان ارجاع ویروس از بی مانند مبتلا با عطسه و سرفه در صورت رابطه نزدیک حیات دارد
سردار پاسدار غلامحسین غیب پرور روز شنبه در یادواره شهدای عملیات والفجر هشت و شهدای یگان دریایی لشگر ۳۱ عاشورای استان اردبیل افزود: جوانان غیور این مرز و بوم در دوران دفاع مقدس با کمترین امکانات داخل طبق زیاده خواهان دنیا به اختصاص آمریکا ایستادند و درون نهایت فاتح این شورش نابرابر شدند و امروز اندوه رمز پیروزی کشور ایستادگی، مقاومت، نترسیدن از دشمنان، نلرزیدن داخل موافق آنها، نخندیدن در موافق بدخواهان و شهامت است. وی بیان کرد: همانطور ک
میان آرزوی تو ومعجزه خداوند، دیواری است به نام اعتماد.
پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن.
هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد. ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم.

وقتى سکوت مى آید حتى یک فکر نیز برجاى نمى ماند. کسى که به درون مى نگرد، ناگهان نگاه کردن خویش را فراموش مى کند.
دو نوع سکوت وجود دارد. اول: سکوتى که شما آن را در خود پرورش مى دهید، و دیگر سکوتى که خود
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
سیاست غرب در به چَرا بردن انسان:
غرب با انکار حق قانونگذاری خدا ، انسان را از وحی الهی محروم کرد و با نسخه های مادی و انحرافی، جوامع انسانی را در مزرعه شهوات حیوانی مشغول چَرا کرده است آرمانشهر غرب همچون گله گوسفندی است در باغ پر علف که هر کس بی توجه به دیگران فقط دنبال امیال حیوانی خود است ؛سگ های نگهبان غرب، هالیوود و فضای مجازی آلوده و رسانه های دروغ پراکن هستند تا افکار جوامع تحت سلطه او باشند و هر گاه خواست  به راحتی هر جامعه ای را ذبح  کن
مواد زائد بیمارستانی و پسماندهای پزشکی یکی از معضلات زیست محیطی امروز است. این پسماندها به علت دارا بودن عوامل خطرناک، سمی و بیماری زاد از جمله مواد دارویی و شیمیایی، عفونی، ظروف و وسایل درمانی یکبار مصرف، مواد رادیواکتیو و ... از حساسیت ویژه ای برخوردار هستند و چنانکه در ذخیره سازی و دفع آنها تمهیدات خاصی انجام نگیرد، مشکلات فراوانی را در پی خواهد داشت.
البته مراکز بهداشتی و درمانی تعهد قانونی دارند که این زباله ها را به گونه ای دفع نمایند
سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید تکنولوژی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
رفع مشکلات موبایل
سایتی در مورد موبایل
اطلاعاتی در مورد مشکلات موبایل
نحوه رفع مشکلات موبایل
حل مشکلات موبایل
انواع مشکلات متعدد موبایل
اطلاعات مهم تکنولوژی
حل مشکلات تکنولوژی شما
موفق باشید .
ماهیت سه نسل نوسان ارزی
دنیای اقتصاد : یک پژوهش دانشگاهی با مروری بر بحران‌های ارزی در جهان، ۳ نسل از نوسانات ارزی را مورد بررسی قرار داد. بررسی‌ها نشان می‌دهد اقتصاد ایران تجربه ۲ نسل از بحران‌های ارزی رایج را پشت‌سر گذاشته است؛ چراکه تاکنون مشکلات بنیادی در ذخایر ارزی یا تشدید انتظارات، زمینه‌های وقوع تلاطم ارزی را به‌وجود آورده‌اند و هیچ‌گاه معضلات بانکی عامل وقوع بحران (نسل سوم) نبوده‌اند. اقتصاد ایران برای دوری از نسل سوم بحران

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها